MPLAD36KP30A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD36KP30A/TR
JLCPCB Part #
C7305062
Package
PLAD
Description
10uA 30V 33.3V 36kW@10/1000us 48.8V 738A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS