MPLAD30KP28CA
MFR.Part #
MPLAD30KP28CA
JLCPCB Part #
C2632844
Description
-55℃~+150℃ 10uA 28V 30kW 31.1V 46.4V 645A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)