MPLAD36KP28CA
MFR.Part #
MPLAD36KP28CA
JLCPCB Part #
C2631330
Description
10uA 28V 31.1V 36kW 46.4V 776A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS