MPLAD36KP220AE3
MFR.Part #
MPLAD36KP220AE3
JLCPCB Part #
C2632101
Description
-55℃~+150℃ 102A 220V 245V 356V 36kW Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS