MPLAD36KP160CA
MFR.Part #
MPLAD36KP160CA
JLCPCB Part #
C3712276
Description
-55℃~+150℃ 10uA 139A 160V 178V 259V 36kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)