MPLAD36KP14CA
MFR.Part #
MPLAD36KP14CA
JLCPCB Part #
C2631017
Description
-55℃~+150℃ 1.5kA 14V 15.6V 24V 36kW 3mA Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)