MPLAD36KP120A
MFR.Part #
MPLAD36KP120A
JLCPCB Part #
C2631405
Description
-55℃~+150℃ 10uA 120V 133V 187A 193V 36kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)