MPLAD30KP40CAE3
MFR.Part #
MPLAD30KP40CAE3
JLCPCB Part #
C2632766
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 40V 44.4V 468A 64.5V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS