MPLAD30KP400CA
MFR.Part #
MPLAD30KP400CA
JLCPCB Part #
C2634338
Description
-55℃~+150℃ 10uA 30kW 400V 444V 46A 644V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)