MPLAD30KP110A
MFR.Part #
MPLAD30KP110A
JLCPCB Part #
C2630941
Description
-55℃~+150℃ 10uA 110V 122V 168A 177V 30kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)