MPLAD18KP70CA
MFR.Part #
MPLAD18KP70CA
JLCPCB Part #
C2631905
Description
-55℃~+150℃ 10uA 113V 160A 18kW 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)