MPLAD18KP60CAE3
MFR.Part #
MPLAD18KP60CAE3
JLCPCB Part #
C3715243
Description
-55℃~+150℃ 10uA 186A 18kW 60V 66.7V 96.8V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS