MPLAD18KP54A
MFR.Part #
MPLAD18KP54A
JLCPCB Part #
C2631320
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 207A 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS