MPLAD18KP51A
MFR.Part #
MPLAD18KP51A
JLCPCB Part #
C2631311
Description
-55℃~+150℃ 10uA 18kW 219A 51V 56.7V 82.4V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)