MPLAD18KP33A/TR
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD18KP33A/TR
JLCPCB Part #
C6992698
Package
PLAD
Description
33V 36.7V 53.3V TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS