MPLAD18KP180CA
MFR.Part #
MPLAD18KP180CA
JLCPCB Part #
C2631674
Description
-55℃~+150℃ 180V 18kW 200V 291V 62A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD)