MXL15KP70CA
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MXL15KP70CA
JLCPCB Part #
C2631800
Package
DO-204AR
Description
114V 132A 15kW 70V 77.8V TVS DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS