MPLAD15KP58AE3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MPLAD15KP58AE3
JLCPCB Part #
C2630520
Package
PLAD
Description
-55℃~+150℃ 159A 15kW 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS