AT89S4051-24SUR
MFR.Part #
AT89S4051-24SUR
JLCPCB Part #
C2053072
Package
SOIC-20-300mil
Description
-40℃~+85℃ 15 2.7V~5.5V 24MHz 256Byte 4KB 51 Family 8 Bit Built-in FLASH SOIC-20-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS