MIC5258-1.2YM5
MFR.Part #
MIC5258-1.2YM5
JLCPCB Part #
C3746709
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2V 150mA 150uA 6V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Low ESR、ESD Protection、Enable Positive SOT-23-5 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators ROHS