MIC5207-3.3BZ
MFR.Part #
MIC5207-3.3BZ
JLCPCB Part #
C3748109
Package
TO-92-3
Description
-40℃~+125℃@(Ta) 1 16V 180mA 3.3V Fixed Over Current Protection、Over Temperature Protection、Enable Positive TO-92-3 Voltage Regulators - Linear, Low Drop Out (LDO) Regulators