MIC2289-24YML
MFR.Part #
MIC2289-24YML
JLCPCB Part #
C3171539
Package
MLF-8(2x2)
Description
-40℃~+125℃ 1 1.2MHz 2.5V~10V 24V 500mA Boost Built-in DC-DC PWM Under Voltage Protection、Over Voltage Protection、Over-Temperature Protection (OTP) MLF-8(2x2) LED Drivers ROHS