MASMCG60CAE3
MFR.Part #
MASMCG60CAE3
JLCPCB Part #
C2625983
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 60V 66.7V 96.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)