MCP4631T-103E/ST
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MCP4631T-103E/ST
JLCPCB Part #
C627309
Package
TSSOP-14
Description
-40℃~+125℃ 1.8V~5.5V 10kΩ 129 1MHz 2 50ppm/℃ I2C Linear ±20% TSSOP-14 Digital Potentiometers ROHS