PIC16C62B-20I/SO
MFR.Part #
PIC16C62B-20I/SO
JLCPCB Part #
C646111
Package
SOIC-28-300mil
Description
-40℃~+85℃ 128Byte 20MHz 22 3.5KB 4V~5.5V 8 Bit External OTP PIC SOIC-28-300mil Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS