MCP4441T-502E/ML
MFR.Part #
MCP4441T-502E/ML
JLCPCB Part #
C623572
Package
QFN-20-EP(4x4)
Description
-40℃~+125℃ 129 2.7V~5.5V 4 50ppm/℃ 5kΩ EEPROM I2C Linear ±20% QFN-20-EP(4x4) Digital Potentiometers ROHS