MCP4341T-104E/ST
MFR.Part #
MCP4341T-104E/ST
JLCPCB Part #
C627215
Package
TSSOP-20
Description
-40℃~+125℃ 100kΩ 129 2.7V~5.5V 200kHz 4 50ppm/℃ EEPROM Linear SPI ±20% TSSOP-20 Digital Potentiometers ROHS