MCP4019T-104E/LT
MFR.Part #
MCP4019T-104E/LT
JLCPCB Part #
C623399
Package
SC-70-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 100kHz 100kΩ 128 2.5uA 50ppm/℃ I2C Linear RAM ±20% SC-70-5 Digital Potentiometers ROHS