MCP4014T-103E/OT
MFR.Part #
MCP4014T-103E/OT
JLCPCB Part #
C623392
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 10kΩ 1MHz 2.7V~5.5V 50ppm/℃ 64 Linear ±20% SOT-23-5 Digital Potentiometers ROHS