MCP4011T-103E/MS
MFR.Part #
MCP4011T-103E/MS
JLCPCB Part #
C627121
Package
MSOP-8
Description
-40℃~+125℃ 1 1.8V~5.5V 10kΩ 4MHz 50ppm/℃ 64 Linear ±20% MSOP-8 Digital Potentiometers ROHS