MCP1319T-46LE/OT
MFR.Part #
MCP1319T-46LE/OT
JLCPCB Part #
C625252
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 1V~5.5V 200ms 4.6V Active Low Manual reset input Push-pull Voltage monitor SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs