MCP1316T-46LE/OT
MFR.Part #
MCP1316T-46LE/OT
JLCPCB Part #
C625227
Description
-40℃~+125℃@(TA) 1 140ms 1V~5.5V 1uA 4.6V Active Low Push-pull Simple Reset/Power-On Reset Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS