MCP1316MT-46GE/OT
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MCP1316MT-46GE/OT
JLCPCB Part #
C147894
Package
SOT-23-5
Description
-40℃~+125℃ 1 1V~5.5V 200ms 4.6V Active Low Open-drain Voltage monitor Watchdog timer、Manual reset input SOT-23-5 Supervisor and Reset ICs ROHS