MAUPTB10E3
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
MAUPTB10E3
JLCPCB Part #
C3710768
Package
DO-216AA
Description
-65℃~+150℃ 10V 11V 18V 1kW 2uA 8.33A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-216AA ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS