MASMLJ54AE3
MFR.Part #
MASMLJ54AE3
JLCPCB Part #
C2628543
Package
DO-214AB
Description
2uA 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)