MASMLJ16CA
MFR.Part #
MASMLJ16CA
JLCPCB Part #
C2626928
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 115.4A 16V 17.8V 26V 2uA 3kW Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD)