MASMCJLCE170A
MFR.Part #
MASMCJLCE170A
JLCPCB Part #
C2626756
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 170V 189V 275V 5.4A 5uA 90pF Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)