SMCJ90AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMCJ90AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3705791
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW 10.3A 100V 146V 1uA 90V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS