MASMCJ14CA
MFR.Part #
MASMCJ14CA
JLCPCB Part #
C2625751
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 23.2V 64.7A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)