TPSMC188CA-VR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
TPSMC188CA-VR
JLCPCB Part #
C3714339
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 188V 1uA 209V 300.3V 5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS