MASMCJ10CAE3/TR
MFR.Part #
MASMCJ10CAE3/TR
JLCPCB Part #
C2449253
Package
SMCJ(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 10V 11.1V 17V 88.2A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCJ(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS