MASMCG70CA
MFR.Part #
MASMCG70CA
JLCPCB Part #
C3714279
Package
SMCG(DO-215AB)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 113V 13.3A 70V 77.8V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMCG(DO-215AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)