MASMBJ40CA/TR
MFR.Part #
MASMBJ40CA/TR
JLCPCB Part #
C2448570
Description
-65℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS