MASMBJ12CA/TR
MFR.Part #
MASMBJ12CA/TR
JLCPCB Part #
C2448572
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 19.9V 30.2A 600W Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS