MASMBG40AE3
MFR.Part #
MASMBG40AE3
JLCPCB Part #
C3708107
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
-65℃~+150℃ 1uA 40V 44.4V 600W 64.5V 9.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)