MASMBG13CAE3
MFR.Part #
MASMBG13CAE3
JLCPCB Part #
C3706595
Package
SMBG(DO-215AA)
Description
13V 14.4V 1uA 21.5V 27.9A 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS SMBG(DO-215AA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)