MASMBG10AE3
MFR.Part #
MASMBG10AE3
JLCPCB Part #
C2626983
Package
DO-215AA(SMBG)
Description
-65℃~+150℃ 10V 11.1V 17V 35.3A 5uA 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AA(SMBG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)