MART100KP51AE3
MFR.Part #
MART100KP51AE3
JLCPCB Part #
C3700859
Description
-65℃~+150℃ 100kW 101V 51V 56.7V 990A TVS Unidirectional DO-204AR ESD and Surge Protection (TVS/ESD)