MAPLAD7.5KP45AE3
MFR.Part #
MAPLAD7.5KP45AE3
JLCPCB Part #
C2626323
Description
-55℃~+150℃ 103A 10uA 45V 50V 7.5kW@10/1000us 72.7V TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS