MXPLAD7.5KP45AE3
MFR.Part #
MXPLAD7.5KP45AE3
JLCPCB Part #
C2631075
Description
-55℃~+150℃ 103A 10uA 45V 50V 7.5kW@10/1000us 72.7V IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional PLAD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS